Από 18/03/14 μεταφερθήκαμε στο profitesbet.blogspot.gr!!Σας περιμένουμε όλους στο νέο μας blog με στόχο να γίνει το καθημερινό στοιχηματικό σας στέκι. Stay tuned.....!!

powered by Agones.gr - Stoixima

Σπάει την προϊστορία η Εστουδιάντες

Καλησπέρα μάγκες μου! Καλό στοιχηματικό Σ/Κ να έχουμε! Δύο ημίχρονα/τελικά προτείναμε χτες αλλά μας τα χάλασαν οι Βέλγοι στο ημίχρονο (το είχαμε Χ/2 αλλά προηγήθηκαν στο 38').. Το άλλο ματς (Σερβία-Κροατία) πέρασε όπως ακριβώς περιμέναμε (Χ/Χ με σκορ 1-1).. Λίγες και δύσκολες επιλογές για αυτό το Σ/Κ λόγω των ματς των εθνικών ομάδων. Ο Παππούς βρήκε όμως τρία παιχνιδάκια με απόδοση 8.20.. Για πάμε:
       Στο 202 η Νουμάνθια υποδέχεται τη Λας Πάλμας. Επιθετική ομάδα οι γηπεδούχοι, αλλά κόντρα στη Λας Πάλμας δεν θα είναι εύκολα τα πράγματα αφού οι φιλοξενούμενοι παίζουν πολύ αμυντικά στα παιχνίδια τους μέχρι τώρα. Καλός ο άσσος αλλά η Λας Πάλμας πιστεύω πως μπορεί να πάρει αποτέλεσμα. Θα προτιμήσω το 2-3 γκολ με απόδοση 1.99 στη Goalbet.
        Στο 207 η Εστουδιάντες υποδέχεται τη Μπελγράνο. Καλύτερη ομάδα οι γηπεδούχοι, αλλά κόντρα στη Μπελγράνο συναντούν προβλήματα (3 ήττες και μια ισοπαλία τα τελευταία χρόνια). Ώρα να δείξει την ανωτερότητά της η Εστουδιάντες εκμεταλλευόμενη την καυτή της έδρα. Άσσος με απόδοση 2.01.
         Και πάμε τώρα στη Βραζιλία όπου η Βιτόρια Μπαϊα παίζει με την Ατλέτικο Μινέιρο του Ροναλντίνιο. Σε φόρμα ο Βραζιλιάνος σταρ μετά τα 2 γκολ με φάουλ κόντρα στη Φλουμινένσε (2-2). Δύσκολο παιχνίδι και για τις δυο ομάδες, αυτό που περιμένω είναι ότι θα έχουμε αρκετά γκολ. Και η παράδοση το ίδιο λέει. Όβερ λοιπόν με απόδοση 2.05.

202.  ΝΟΥΜΑΝΘΙΑ-ΛΑΣ ΠΑΛΜΑΣ                2-3 ΓΚΟΛ        (1.99)        GOALBET